Weltem Türkiye Distribütörü; Satın alma / Bayilik için: info@weltem.com.tr

HAKKIMIZDA

Evren soğutma ve ısıtma sistemleri makine san. Tic. Ltd. şti. ,Weltem Klima adı altında İstanbul , Türkiye ‘de  Hizmet vermektedir.

Weltem Klima,  Mayıs 2015 tarihinde Weltem Co. Ltd.  firması ile distribütörlük anlaşması imzalamış olup, bu anlaşma ile Türkiye, Orta doğu ve bazı balkan ülkelerinde ki  resmi satış, pazarlama ve dağıtım şirketi olmuştur.

Weltem firması 1989 yılından beri dış ünitesiz mobil klima ürünleri, pano soğutucuları ve yağ soğutucuları ile Kore’nin önde gelen üreticilerinden biridir.

Weltem Klima, soğutma ve iklimlendirme sektöründe pratik, kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Weltem Klima  olarak, iklimlendirme sektöründe  taşınabilir klima çözümleri sunmaktayız. Yüksek standartlarımız , rakipsiz performansımız ve güvenilir hizmetimiz geniş ürün seçeneklerimiz sayesinde küçük ve büyük şirketlere iklimlendirme çözümleri sunmaktayız.  Ürünlerimiz 7/24 çalışma kapasitesi, sağlam tasarımı ile geniş çalışma alanına sahiptir. Ürünlerimiz; kriktik, uygulama alanı zor olan yerlerde ve endüstriyel uygulama alanlarında mükemmel çözümler sunar. Evren klima ürünleri uzun ömürlü ve zorlu çalışma şartlarına  dayanacak şekilde  tasarlanmıştır.

Weltem Klima olarak, soğutma sektöründe dış ünitesiz mobil klima, pano soğutucu ve yağ soğutucu ürünlerimiz ile bütün sanayi tesislerine, elektrik trafosu üreticilerine, pano üreticilerine ve makine üreticilerine hizmet sunmaktayız.